Bu haber 732 kez okundu.

IPhone Kullanıcılarına Müjde!

IPhone kullanıcıları için yeni bir özellik daha geliyor. Çile haline gelen IPhone’lerdeki en büyük sorun olan geri alma durumu artık tamamen çözülecek.

 

IPhone kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan geri alma durumu artık çözüme kavuşuyor. Yeni yapılan akıllı bir ekran koruyucusu sayesinde artık IPhone kullanan kişilerin sorunları tamamen ortadan kalkacak. Geri alma tuşu eksikliği de artık IPhone’lerde mazide kalmış olacak.

 

IPhone kullanıcılarının özellikle uygulamalardaki geri alma özelliğinin olmaması ile cihazın en uç noktasına gitmek tarih olacak. Kullanıcılar parmaklarını yormak zorunda kalmayacak. IPhone’lerde bulunmayan geri alma tuşu da bazı kişiler için çile haline bile gelmişti. Özellikle Android telefonlarda olan geri alma tuşu sayesinde çoğu IPhone kullanıcısı bundan dolayı dert yanmıştı.

 

IPhone marka telefonlarda geri gelebilmek için home tuşuna iki kez ard arda basmak aslında bir çözüm. Ancak ideal olan çift tıklamayı çoğu IPhone kullanıcısı bile bilmiyor. Sadece baş parmağınızı oynatarak IPhone 6 Plus’ta bunu gerçekleştirmek kolay olmayacak. Bunun için adeta jimnastik hareketi yapmak gerekiyor.

 

IPhone bunun için çözümü bile buldu kullanıcıları için. Halo Back adında akıllı bir ekran koruyucusu ile artık bu dertten kurutulacak IPhone kullanıcıları. Halo Back kendi alanında ilk akıllı ekran koruyucusu.

 

IPhone marka telefonlarda Halo Back adlı akıllı ekran koruyucusuna sahip olmanın bedeli ise tam tamına 20 $. Nasıl kullanıldığına dair bir video da Halo Back şirketi tarafından kullanıcılarına da sunulacak. Buna IPhone destek verecek.

Anahtar Kelimeler
ıphonemüjdekullanıcı
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×