Bu haber 865 kez okundu.

HOPİ Artık Bimeks Mağazalarında

Bimeks müşterileri, Hopi platformunda yer alan teknolojiyi çok sevdiler. Türkiye’nin yeni alışveriş trendi Hopi ise Bimeks mağazalarında resmen kullanılmaya başlandı ve hatta çok sevildi.

 

Boyner Grubu tarafından yaklaşık 3 yıldır üzerinde çalışılan, kullanıcısını tanıyan ve ihtiyaçlarına göre kullanım özelliği sunan, müşterilerine kazandırdığı paracıklar ile alışverişte yeni trend haline gelen Hopi, Bimeks mağazalarında kullanıma açıldı.

 

26 Mayıs 2015 tarihinden itibaren tüm Bimeks mağazalarında kullanıma başlanan Hopi’ye müşteriler büyük ilgi gösterdi. Bimeks, Hopi uygulaması ile beraber tüm mağazalarının alt yapılarını tamamen değiştirdi. Sistem tüm mağazalardaki bilgisayarlarda devreye sokuldu. Hopi uygulaması ile beraber beyaz eşya, televizyon ve notebook grubu ürünlerinde %10 paracık hediye eden Bimeks, müşterilerini adeta sevindirdi.

 

Kendini "Alışverişin App'i Hopi" diye tanımlayan Hopi, adeta bir alışveriş platformu haline geldi. Ücretsiz olarak App Store'dan veya Google Play'den cep telefonlarına indirilebilen uygulama adeta yapay bir zeka ile çalışıyor. Zaman içerisinde kullanıcısını tanıyan Hopi, müşterisinin ilgi alanını tanıyarak ona aradığı ürünleri kolayca bulabilmesini sağlıyor.

 

Birim olarak Türk lirasına eşit olan “paracık”, asıl kazancı ise müşterilerine harcarken sağlıyor. Hopi üyesi mağazalar “paracık”ları 5, 10 hatta 20 kata kadar çarpanlarla çok daha değerli kılacak kampanyalar yapabiliyor.

 

Hopi sisteminin yapay zekası ise her yıl biraz daha yenilenecek. Uygulamanın fotoğraf tanıma özelliği yanı sıra Kullanıcı, beğendiği herhangi bir ürünün, cep telefonuyla fotoğrafını çektiğinde Hopi bunu tanıyarak özel teklifleri hazırlayacak. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×