Bu haber 936 kez okundu.

O İsim Aktif Siyasete Geri Dönüyor

Belli bir süre boyunca Türkiye Cumhurbaşkanlığı yapmış olan Abdullah gülden bugün şok bir açıklama geldi. Yapmış olduğu bu açıklama da ise Ak Partiye tekrardan katılacağını bildirdi.

Bunun ardından ise gözler Yeni cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ı gördü. Bugün ise Cuma namazı çıkışında Recep Tayyip E.’ A gazeteciler tarafından Abdullah Gülün tekrardan döneceği öğrenen Erdoğan, “ geri dönmesi hem bizim için, hem ülkemiz için hayırlı olacaktır.” Cevabını verdi.

Geçen hafta Abdullah gülün babasının rahatsızlığı sebebi ile iletişime geçen ve sağlıklar dileyen Recep Tayyip Erdoğan bugün yapmış olduğu açıklama da o gün bu konu ile konuştuğunu ve aktif siyasete gireceğini o gün Erdoğan a belirtmiş olduğunu söyledi. Karar onundur ve tekrardan aktif siyasete geçmesi, Ak parti için, ülkemiz için, milletimiz için çalışması hem bizim için bir şereftir.

Bu konunun kapanmasından sonra akıllarda  ikinci bir soru ile Recep Tayyip Erdoğan ile Hakan Fidan kırgınlığı söz konusu oldu bu konu ile de Erdoğan şu açıklamayı yaptı. “ Daha önce yapmış olduğum açıklamaları, kararları herkes biliyor bundan sonra kararlar Hakan beyin kendisine aittir.” Dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×