atakum escort
TEKNOLOJİ Haberleri Tümü

Facebook'tan Ücretsiz Görüntülü Konuşma

Facebook sonunda bombayı patlattı..Ücretsiz görüntülü konuşma sezonu resmen başladı.. 700 milyon kişi artık Facebook üzerinden ücretsiz olarak görüntülü konuşma yapabilecek..

Facebook sonunda bombayı patlattı..Ücretsiz görüntülü konuşma sezonu resmen başladı.. 700 milyon kişi artık Facebook üzerinden ücretsiz olarak görüntülü konuşma yapabilecek..

 

Sosyal medya paylaşım sitesi Facebook, sonunda bombayı resmen patlattı. Artık Facebook yeleri, görüntülü konuşma yapabilecek. Facebook bu amaç ile 700 milyon kişiyi bedavaya görüntülü olarak sevdikleri, yakınları ve arkadaşları ile görüntülü konuşturacak.

 

3 sene önce 700 milyon üyeye hizmet veren Facebook, Messenger özelliği ile yeni bir hizmeti erişime resmen açtı. Bünyesinde bulunan WhatsApp'a sesli arama özelliğini getiren Facebook, Messenger’a da görüntülü konuşma özelliğini ekledi.

 

Facebook Messenger’in ürün başkanı Stan Chudnovsky ve mühendis müdür Param Reddy yaptıkları ortak açıklamada, Facebook Messenger’da görüntülü konuşma devrinin resmen başladığını ifade ettiler.

 

Artık Facebook üyeleri sevdikleri, yakınları ve arkadaşları ile ücretsiz görüntülü konuşma yapabilecek. Sesli konuşma özelliği olan Messenger’a görüntü konuşma gelince üyeler bundan epeyce memnun oldu.

 

iOS ve Android platformu için sunulan bu özellik, Amerika, Birleşik Krallık, Kanada, Belçika, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Yunanistan, İrlanda, Laos Adaları, Litvanya, Meksika, Nijerya, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz ve Uruguay gibi 18 ülkede erişime açıldı. İlerleyen günlerde ise diğer ülkelerde de aktif olacak.

 

Facebook, icrosoft'un Skype, Google'ın Hangouts ve Apple'ın FaceTime uygulamasına benzer bir yapı ile Messenger’i de resmen tanıtmış oldu.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz