atakum escort
SPOR Haberleri Tümü

Jose Mourinho'ya büyük konuşmak yaramıyor!

İngiliz teknik adam Jose Mourinho, ne zaman büyük konuşsa hep boynu bükük dönüyor!

 Dünyanın en çılgın teknik direktörlerinde ilk sırada yer alan Jose Mourinho ne zaman büyük konuşsa hem İngiltere'ye boynu büyük dönüyor. İngiliz takımının başında Chelsea'da teknik direktörlük yapan Jose Mourinho ilk olarak  Fransa'da berabere kaldıkları Paris Saint Germain maçından sonra yaptığı açıklamada turu İngiltere'de çok rahat geçeceğini, ayrıca takımının yaptığı antremanların Paris Saint Germain ile aralarında oynanan maçlardan daha zor olduğunu dile getirmişti. Fakat Çarşamba akşamı süpriz bir şekilde elenen Jose Mourinho kendilerinin hata yaptığını, PSG'nin 2 defa kaleye gelip 2 gol attığını söyledi. Jose Mourinho, Fransız takım Paris Saint Germain'in Lens maçını izlediğini ve çok zorlandığını da ayrıca dile getirmişti. 

Bir diğer olay konusu ise Jose Mourinho ne zaman bir maça çıkmadan önce büyük konuşsa o en zorlu maç geçmesiydi. Londra temsilcisinin, İngiltere FA Cup'asında 4. turunda 2. lig takımı Bradford City'e elenirsek bizim için rezillik olur açıklamasını söylemişti. Chelsea'nın kendi evinde oynadığı Bradford City maçında ilk yarıda 2-1 olup maçı ise 2-4 mağlup olarak ayrıldıktan sonra Jose Mourinho dünya gündemine oturmuştu.

COSTA'YA ŞAMPİYONLAR LİGİ YARAMADI

Chelsea'nın sene başında Atletico Madrid'den transfer ettiği Diego Costa devler liginde golle tanışamadı. Ligde attığı kritik goller ile takımına hayat öpücüğü veren  ve gol krallığında ilk sırada yer alan Diego Costa ligde iç sahada oynadığı maçlarda 10 maçın 10'unda da boş geçmemişti. Deplasmanda ise 11'de 7 yapan Diego Costa maç başında yaptığı 0.81 ortalamayla gol krallığında ilk sırada yer alıyor.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz