atakum escort
SİYASET Haberleri Tümü

O isimde HDP'ye Katıldı

Halk sanatçılarından biri olan o isim son konuşmasında HDP milletvekili aday adayı olmayı onayladı ve başvurusunu gönderdi. 30 mart yerel seçimlerinde Sırrı Bey ile beraber İstanbul Büyükşehir belediye başkanı adaylarından biri olan Pınar Aydınlar son yapmış olduğu açıklamada Halkların Demokratik Partisi (HDP) milletvekili aday adayı olduğunu bildirdi.

 Halk sanatçılarından biri olan o isim son konuşmasında HDP milletvekili aday adayı olmayı onayladı ve başvurusunu gönderdi.  30 mart yerel seçimlerinde Sırrı Bey ile beraber İstanbul Büyükşehir belediye başkanı adaylarından biri olan Pınar Aydınlar son yapmış olduğu açıklamada Halkların Demokratik Partisi (HDP) milletvekili aday adayı olduğunu bildirdi.


Yapmış olduğu konuşmayı Rudawa karşı söyleyen Aydınlar yapmış olduğu açıklama da mesela tavrını koymaktadır açıklamasını yaptı.  Bundan sonra ise Tüm halkımızın sesi olan HDP milletvekili aday adayı olduğum için gurur duyuyorum” dedi.  Türkiye nin 3. Partisi olan Milleyetçi Haraket Partisi (MHP) İstanbul seçimlerinde 4.2 oranında oy aldılar ancak Sırrı Süreyya önder ve Pınar Aydınlar ikilisi 4.5 oy alarak onları geçmeyi başarmıştı.


Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz