atakum escort
SİYASET Haberleri Tümü

MİT Müsteşarlığına Geri Dönüyor!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığının bakanlar kurulu toplantısında son verdi. Hükümetimizin Sözcüsü Bülent Arınç, toplantının sonrasında ise açıklamalarda bulundu. Arınç, milletvekili aday adaylığını geri çeken MİT Müsteşarı Hakan Fidan Hakkında konuştu.

 Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığının bakanlar kurulu toplantısında son verdi.  Hükümetimizin Sözcüsü Bülent Arınç, toplantının sonrasında ise açıklamalarda bulundu. Arınç, milletvekili aday adaylığını geri çeken MİT Müsteşarı Hakan Fidan Hakkında konuştu.

Konuşmasında Hakan Fidan hakkında konuşan Bülent Arınç,  yakın zamanda milletvekili aday adayı olmak isteyen Fidan için son kararı alınmış ve adaylığını geri çektiğini belirtmişti. Ancak bundan sonra boş değil eski işi olan MİT Müsteşarlığına geri döneceğini herkese bildirmek isteriz.  Milletvekili aday adaylığı için MİT Müsteşarlığı işinden istifa eden Hakan Bey son bir karar ile Adaylığını geri çekti ve geri dönmek istediğini açıkladı neden çektiği ise hala bilinmemektedir.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz