atakum escort
GÜNCEL Haberleri Tümü

Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Korkutan Yangın!

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde kokutan yangın.. Hastalar ivedilikle tahliye edildi..

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde kokutan yangın.. Hastalar ivedilikle tahliye edildi..

 

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Acil dahiliye binası alt katındaki evrak deposunda, elektrik panosundan çıktığı tahmin edilen korkunç yangın kısa sürede tüm binayı dumana ve alevlere teslim etti.

 

Çapa'da yer alan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde çıkan korkunç yangın kısa süreli paniğe neden oldu. Yoğun dumandan etkilenmemesi nedeni ile hastalar kısa sürede bahçeye tahliye edildi. Yangın kısa sürede kontrol altına alınırken, hastalarda katlardaki odalarına geri alındı.

 

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Acil dahiliye binasının alt katındaki evrak deposundaki elektrik panosunda, akşam saat 17:00 sıralarında çıkan korkunç yangın nedeni ile duman kısa sürede katlara dağıldı. Hastanenin güvenlik birimlerinin söndürme tüpleri ile müdahale ettiği yangın, itfaiye ekiplerine bildirildi. Fatih ve Kocamustafapaşa itfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahale ettiği yangın kontrol altına alınırken, soğutma çalışmalarına ise aralıksız devam edildi. 

Binayı saran yoğun dumandan odalarda yatan hastaların etkilenmemesi için hastalar geçici olarak bina dışındaki avluya çıkartıldı. Katlardaki dumanın tahliye edilmesi ile bahçeye çıkartılan hastalar tekrardan odalarına geri alındı. Çalışmalarını tamamlayan itfaiye ekipleri ise daha sonra hastaneden ayrıldı. Yangının çıkış sebebi ile ilgili araştırma ise devam ediyor.

 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz