atakum escort
GÜNCEL Haberleri Tümü

Alaattin Çakıcı'nın Üvey Oğlu'nun Adı Cinayete Karıştı

Sarıyer’de bir otelde silah ile bacağından vurulan 17 yaşındaki Ahmet Ozan Özalp ağır yaralandı.. Saldırganın kimliği ise belli oldu.. Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik..

Sarıyer’de bir otelde silah ile bacağından vurulan 17 yaşındaki Ahmet Ozan Özalp ağır yaralandı.. Saldırganın kimliği ise belli oldu.. Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik..

 

Tarabya’daki bir otelin lobisinde oturmakta olan 30 yaşındaki Onur Özbizerdik isimli şahıs, nişan davetine gelen 17 yaşındaki Ahmet Ozan Özalp’i silah ile bacağından vurduktan sonra olay yerinden 34 AZ 6522 plakalı bir otomobil ile kaçarak uzaklaştı.

 

İhbar üzerine olayın bulunduğu otele gelen çok sayıda polis ekibi incelemelerde bulundu.. Ambulans ile tedavi için Maslak'taki Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan 17 yaşındaki Ahmet Ozan Özalp’in ise sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

 

Silahlı yaralama olayının gerçekleştiği otelin lobisinde delil araştırması yapan polis ekipleri, otelin güvenlik kamerası kayıtlarını ve girip çıkan isimleri tek tek kontrol altına aldı. Olay ile ilgili soruşturma başlatan polis, Onur Özbizerdik ve kaçarken kullandığı 34 AZ 6522 plakalı aracı bulmak yoğun bir arama çalışması başlattı.

 

Olay yerine gelen otelin avukatı Nezahet Buğrahan ise gazetecilere yaptığı açıklamada polis ekiplerinin delil toplama çalışması yaptığını ve güvenlik kameralarını incelemek için aldıklarını belirtti. Güvenlik kameraları kayıtlarının ise incelenerek otele silah ile nasıl girdiğinin öğrenileceğini ifade eden avukat Nezahet Buğrahan, kendisinin de karakola ifade vermeye gideceğini ve soruşturmanın devam ettiğini ifade etti.

 

Otomobil ile kaçan şahsın Dündar Kılıç'ın torunu ve Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik olduğu belirtildi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz