Bu haber 521 kez okundu.

Erdoğan ile Arınç Gerilimine Tuğçe Kazaz El Attı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç arasındaki gerilime manken Tuğçe Kazaz’da eşlik etti..

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın birbirlerine ters düşen açıklamaları hakkında manken Tuğçe Kazaz'dan olay bir yorum geldi. Siyasi çıkışları ile sık sık dikkat çeken manken Tuğçe Kazaz yaptığı açıklamasında “Bülent Arınç ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, hem yol arkadaşı hem de dava insanlarıdır. Onların arasına girmeye çalışmak, benim haddime değil.” ifadelerini kullandı.

 

Manken Tuğçe Kazaz’ın attığı tweet ortalığı oldukça karıştırdı. Tuğçe Kazaz'ı ti'ye alan Ersoy Dede “Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Bülent Arınç arasında bir gerginlik çıkacaksa bunu kim analiz edecek? Tuğçe Kazaz etmeyecekse, kim edecek söylesin? Ben buradan Tuğçe Kazaz’a da çağrıda bulunuyorum. Lütfen bir gerginlik olduğunda bunu kim analiz edecek bari bunu söylesin.” şeklinde konuştu.

 

İşte manken Tuğçe Kazaz’ın attığı o tweetler;

 

-Hükümet ile Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında bir çatışma varmış gibi göstermeye çalışmak ise, bence bir projenin ürünüdür

 

-Çünkü Sn. Bülent Arınç ve Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hem yol arkadaşı hem de dava insanlarıdır. Onların arasına girmeye çalışmak, benim haddime değil

 

-Ayrıca, Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk defa halk tarafından seçilmiş bir cumhurbaşkanı olarak, yine halkın adına, yürütülen politikalar hakkında...Eleştiri yapma ve ikaz etme Hakkı'na sahiptir. Ve bence bu onun en doğal hakkıdır.

 

-Diğer yandan Sn. Cumhurbaşkanı'nı çoğunluklar arasında...Yalnızmış gibi göstermeye çalışmak ise, gerçeklikten uzaktır. Çünkü Sn. Cumhurbaşkanının arkasında millet vardır.

 

-Sn. Bülent Arınç bey ile böyle bir Çatışma ortamı yaratmaya çalışan ve yaklaşan seçimlerle Ak Parti'ye zarar vermeyi...

 

-Hedefleyenler ve buna çanak tutan basın yayın organlarının ,yine bu Aziz Milletin tokadıyla, hezimete uğrayacaklarına olan inancım tamdır.

 

-Ülkemizde gözü olan dış güçlerin ve onların maşası olan paralelin oyunlarına gelmeyelim. Bu ülke hepimizin hep beraber bu oyunları bozacağız

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×