Bu haber 561 kez okundu.

4 Gün İçinde 2 Ceset Çıkarıldı
 40 gün önce Fatih'te yanan binadan, binanın sahipleri temizlik yaparken 4 gün arayla 2 ceset çıkardı !

Gelen bilgiler doğrultusunda 10 Şubat'ta Suriyelilerin kaldığı 3 katlı bir binada yangın çıktı. Yangından pencereden atlayarak kaçmaya çalışan 2 kişi yaralandı.

Yangının üstünden tam 36 gün geçmişken, bina sahibi çift enkazı temizlemek için binaya geldi. Binadaki enkazı temizlemek için uğraşan çift bir ceset ile karşılaştılar. Olay yerine polis ekiplerinin gelmesi üzerine, cesette inceleme yapılarak DNA örneği aldılar.

Yaşanan olaydan 4 gün sonra tekrar temizliğe giden aile, bir şok daha yaşadı. Binada bir cesedin daha kaldığı farkeden aile, durumu bir daha polise bildirdi. Olay yeri inceleme ekiplerinin binaya varmasıyla, etraf güvenlik şeridiyle kapatıldı. Polisler yanmış olan herşeyi dışarı taşıdı.

"Ramazan Aydaş denilen şahsı evi tutmak için 2 kişiyi getirdi. 2 kişi o evde, üst katta da iki Suriyeli kalıyordu. 10 Şubat tarihinde sabaha karşı yangın çıktı. 2 kişiyi merdivenden kaçarken gördüm. 4 gün önce temizlerken bir insan vücudu gördüm. 155'i aradım. Polisler ‘Köpektir' dediler. Ben ilk yardım kursuna gittiğim için ‘insana benziyor' dedim. Sopayla kaldırdım. Daha sonra insan bedeni olduğu anlaşıldı. Olay yeri inceleme ekibi geldi. Enes Alkan'dan şüphelenildi. Ablasından DNA örneği alındı. Şu an sadece kafatası bulundu. Düşen iki kişi de Şişli'de ameliyat oldu."

4 gün arayla 2 ceset bulduk. Olayın şokunu hala atlatamıyoruz. Polis ise hala inceleme yapıyor dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×